wtorek, 11 lipca 2017

#Czerwiec - stosik książkowy
~Witajcie kochani!

Jak poznać, czy Twój nieuleczalny książkoholizm wskoczył na kolejne stadium tej choroby? No choćby po tym, że mimo iż Twoje półki uginają się pod ciężarem książek, to Ty i tak wciąż zamawiasz kolejne. I kolejne. I jeszcze kolejne. I tak dalej.
Tak było w moim przypadku XD
A mówiłam sobie: "Wystarczy Ci już tych książek. Masz mnóstwo nieprzeczytanych. Odpuść sobie". No ale cóż... Najwidoczniej serce przejęło kontrolę XD
Mimo iż walczyłam dzielnie, do mojej biblioteczki w czerwcu wpadło aż (tylko? :D) ... 13 książek XD
Oto one:
 Możecie wierzyć mi lub nie, ale naprawdę starałam się ograniczać moje zamówienia :D Oto egzemplarze recenzenckie od  Wydawnictwa Harper Collins:


Kirsty Moseley "Nic do stracenia. Wreszcie wolni" --------> RECENZJAKirsty Moseley "Chłopak, który o mnie walczył" - kontynuacja historii zawartej w I części - "Chłopak, który chciał zacząć od nowa". Mam nadzieję, że autorka zakończy tą historię w nie gorszy sposób niż w "Nic do stracenia".
Samantha King "Wybór" - thriller, którego opis na okładce zaintrygował mnie do tego stopnia, że nie mogłam sobie odpuścić tej pozycji :)
Recenzja wkrótce!Egzemplarze recenzenckie od Wydawnictwa Burda Książki:

Samantha Young "Wszystko, co w Tobie kocham" - świetna kontynuacja o mieszkańcach klimatycznego Hartwell :) Tym razem na pierwszy ogień poszli Bailey i Vaughn :D 

D.B. Thorne "Obserwator" - premiera 19 lipca! :)
Świetny thriller - polecam :DEgzemplarze recenzenckie od Wydawnictwa Kobiecego:
Vi Keeland "MMA Fighter. Szansa" - książka, która właściwie trafiła do mnie przez przypadek XD (tak moi mili: PRZEZ PRZYPADEK XD)
Nie mniej jednak cieszę się, że ją mam :) Ponoć jest dużo lepsza od pierwszej części... Zobaczymy :PBruce Porter "Uwikłana" - czeka cierpliwie na swoją kolej XD

Egzemplarze recenzenckie od Wydawnictwa Znak Literanova:


Magda Stachula "Trzecia" - początek naprawdę niezły. Potem jakoś tak powiewało nudą :/ Ale ogółem nie było to takie złe :)

Dean Koontz "Poszukiwana" - moja koleżanka już od dłuższego czasu namawiała mnie do sięgnięcia po twórczość tego autora, gdyż twierdzi, że są one rewelacyjne. Więc gdy nadarzyła się okazja, postanowiłam z niej skorzytać :D
Wkrótce recenzja!

Pozostałe egzemplarze recenzenckie:
Audrey Carlan "Dziewczyna na miesiąc. Lipiec. Sierpień. Wrzesień" - egzemplarz recenzencki od Wydawnictwa Edipresse. Recenzja ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu...
Najpierw jednak muszę przeczytać tom drugi XD
Huntley Fitzpatrick "Gra miłości" - egzemplarz recenzencki od Wydawnictwa Zysk i S-ka. Jestem w trakcie czytania tejże pozycji :)
Jak na razie zwykła młodzieżówka, nie zapowiada się na nic wybitnego XD
Recenzja już jutro!

Zakup własny:
Nicola Yoon "Ponad wszystko" - zaintrygował mnie zwiastun filmu, więc postanowiłam, że przeczytam też książkę (ponoć wielki bestseller! zobaczymy :P )
Colleen Hoover "Confess" - jako ogromna fanka tej autorki po prostu musiałam (MUSIAŁAM!) mieć jej najnowszą powieść :D
Polowałam już od dłużego czasu na to wydanie, gdyż jest zdecydowanie ładniejsze niż to drugie :)

To już wszystko :)
Naprawdę :D


A jakie pozycje zasiliły Wasze biblioteczki w minionym miesiącu?
Pochwalcie się swoimi zdobyczami! :D

Girl from Stars7 komentarzy:

 1. W czerwcu był Dzień Dziecka i miałam urodziny, więc dostałam 3 książki ("Zapisane w wodzie", "W głębi lasu", "Pochłaniacz"). Za to w lipcu każde moje wyjście do księgarni kończy się zakupem czegoś nowego:D m.in znajdującego się w twoim stosiku "Ponad wszystko", które polecam:)
  Pozdrawiam http://oksiazko.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Imponujący stosik :) Przyjemnych lektur Ci życzę :)
  "Confess" już mam za sobą i muszę przyznać, że choć książka jest świetna i bardzo mi się podobała, to jednak autorka ma lepsze powieści w swym dorobku ;)
  Pozdrawiam :)
  http://tworze-czytam-fotografuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Duży ten stosik. Miłego czytania :) Również jestem uzależniona od czytania i kupowania nowych książek, ale na wakacje mam tylko lektury szkolne, ponieważ zaczynam rok maturalny :/
  Zapraszam do mnie :)
  https://ragazza99.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cały czas próbuję sobie powiedzieć "nie, na razie nie kupuj, kupisz, jak przeczytasz chociaż część tego, co już masz" :P i nic z tego :) Chociaż nauczyłam się odczekiwać, by wypatrzeć jakieś okazje, co by mój portfel mocno nie płakał :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spory stosik!
  Ja już 4 książki z niego mam za sobą.
  Teraz chcę przeczytać Ponad wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka Yoon nie zrobiła na mnie zbyt wielkiego wrażenia, ale film trochę mnie ciekawi i chyba w końcu go obejrzę. Za to "Confess" jest świetne. Niby prosta historia, ale ma w sobie urok ;)
  Pozdrawiam!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń