niedziela, 17 stycznia 2016

Lucyuszowy Book Tag


~Witajcie kochani!

Po jakże długiej rozłące powracam do Was z Tagiem, przeprowadzonym na blogu Nieuleczalny Książkoholizm.  Zapraszam ! :)


1. "Jesteś za wysoki, Maciek." - czyli książka, która mimo iż jest znana i uwielbiana to Ciebie do siebie nie przekonała.Jedną z takich książek jest "Love, Rosie" Cecelii Ahern. Mimo, iż czytałam i słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej książki, to jednak na mnie nie zrobiła ona jakiegoś kolosalnego wrażenia. Co mnie zdziwiło, bardziej podobała mi się ekranizacja tej książki, co rzadko się zdarza :)2. "Co z tego, że jestem niska? Przecież małe i tak jest wielkie!" - czyli książka, która mimo małego rozgłosu bardzo ci się spodobała.Tutaj zdecydowanie zwycięża Barbara Baraldi z powieścią "Scarlett". Jest to dla mnie fenomen, choć nawet nie potrafię określić dlaczego. Choć książka liczy ponad 300 stron, to jest to dla mnie książka na jeden wieczór. Ponadto, mimo to, że czytałam ją już ze cztery razy, to za każdym razem mnie fascynuje :)


3. "Życie cioty boli" - czyli książka, przy której nie da się powstrzymać (u)śmiechu.Uśmiech pojawił się może nie dzięki książce, ale dzięki świetnemu bohaterowi :) Chodzi mi tutaj o Jace'a bohatera ksiażki Cassandry Clare "Miasto kości". Jego wypowiedzi pełne sarkazmu i ironii powodowały liczne wybuchy śmiechu :)


4. "To chyba dobrze ..." - czyli książka z nieusatysfakcjonującym zakończeniem.


Moje ostatnie książka z rozczarowującym zakończeniem:


Strasznie zirytowało mnie to, że nie dowiedziałam się, czy główna bohaterka odzyskała pamięć ... Czułam lekki niedosyt :)5. "Masz coś do jedzenia?" - czyli książka, po której czułeś niedosyt.
Tutaj znowu wygrywa ta książka :)
Czułam niedosyt, gdyż nie wszystko się dla mnie wyjaśniło ...


6. "Czy tylko ja nie wiem o co w tym chodzi?" - czyli książka, w której pogubiłeś się przez niezliczonych bohaterów.Początkowo gubiłam w książce "After" Anny Todd, ale z dalszą częścią wszystko ogarnełam :)
7. "Obiecuję, że cię uduszę, wypatroszę, podeptam, i wyrzucę przez okno" - czyli książka, po której miałeś/aś kaca książkowego.


Za każdym razem gdy czytam tą książkę, to żyję nią przez kilka dni :38. "Czekaj ... CO?!" - czyli książka, na której mocno się zawiodłeś/aś.


Spodziewałam się czegoś naprawdę ciekawego, a u takie rozczarowanie ... To było nudne jak flaki z olejem xDDDDD9. "Lajf is brutal end samtajms gif ju kopas w dupas" - czyli książka, która skłoniła cię do głębszych przemyśleń.


Tutaj bez żadnego sarkazmu:

Jest to jeden z bestsellerów, która zawsze skłania mnie do refleksji ...


10. "Czyli idziemy do biblioteki, tak?" - czyli osoby, które nominuję.


Kto chętny?
Zgłaszajcie się w komentarzach :)Zapraszam do polubienia ofc funpage'a na Facebook'u
Girl from Stars


3 komentarze:

 1. Ja z chęcią wykonam ten tag na swoim blogu :)
  recenzjetosboker.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. A więc do dzieła ! :)
  Zostaw link napewno zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale się cieszę, że zrobiłaś ten tag :)

  OdpowiedzUsuń