wtorek, 30 sierpnia 2016

[57] Laurelin Paige - "Uwikłani. Obsesja"
~Witajcie kochani!

Koniec wakacji nieubłagalnie zbliża się coraz bardziej ku nam. Jutro ostatni dzień na wakacyjne szaleństwa, by potem było co wspominać :)
I z tym pozytywnym akcentem zapraszam na recenzję! :)


Autor: Laurelin Paige
Tytuł: "Obsesja"
Cykl: "Uwikłani"
Ilość stron: 372
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Data premiery: 16 marca 2016Moja dotychczasowa podróż w poszukiwaniu dobrych erotyków była jak na razie dość krótka (co za dużo to niezdrowo :D) i zakończona porażką. Każdy erotyk, jaki dotąd przeczytałam, był według mnie banalny, prostacki i przedobrzony. Na szczęście, udało mi się w końcu znaleźć coś w sam raz dla siebie…

Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w niezdrowe relacje, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Wszystko zmieniło się, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. Od tej chwili Alayna czuje ogromną determinację, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu.
Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa.
Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona.
Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony przeszłości? Czy uda im się stworzyć udany związek i odnaleźć w swoich ramionach szczęście i zrozumienie?


Choć styl pisania i język autorki są dość proste, to jednak bardzo dobrze rozwinięta fabuła niesamowicie wciąga czytelnika, a odważne i przepełnione namiętnością sceny współżycia pobudzają naszą wyobraźnię.

Rzadko się zdarza, bym polubiła tak wielu bohaterów z jednej książki. Przeważnie moje serce zdobywa tylko jeden bohater (zazwyczaj mężczyzna XD). Autorka wykreowała jednak niesamowicie ciekawe i intrygujące postacie. Warto tutaj wspomnieć o chociażby ukrytym za zasłoną tajemniczości Hudsonie :D

Książkę czytało mi się wyjątkowo przyjemnie. Początkowo bałam się, że sceny erotyczne całkowicie zdominują całą fabułę, a ja będę się po prostu męczyć podczas czytania. Tutaj jednak pozytywnie mnie zaskoczono. Chociaż, tak jak wcześniej wspominałam, sceny współżycia są dość odważne, to jednak widać, że autorka zna się na swojej robocie, dzięki czemu stworzyła naprawdę dobry romans.


Podsumowując, „Obsesja” jest bardzo dobrym romansem z wyjątkowo dobrze dołączonymi scenami erotycznymi. Odważna, tajemnicza, wciągająca. Te słowa w pełni oddają charakter tej książki. Gorąco polecam!
Moja ocena: 8/10Za możliwość przeczytania dziękuję:
Kto z Was czytał?
Jakie wrażenia?

Girl from Stars

6 komentarzy:

 1. jakoś nigdy nie czytałam żadnych erotyków, średnio wiem, czego mam się spodziewać

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaklepuję! Pożyczam ją od Ciebie i koniec! :v

  o-r-o.blogspot.com
  ^ten blog jest głupi, nie wchodźcie tam, content 2/10

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciężko znaleść dobry erotyk, bo każda z nas ma inne pragnienia i oczekiwania w tej kwestii ;) O ile wiemy czego każdy oczekuje po dobrym kryminale o tyle w przypadku erotyków każdy potrzebuje czegoś innego ;)
  Zapraszam na konkurs: http://nieperfekcyjna-panienka.blogspot.com/2016/08/i-konkurs-niewidzialne-granice.html jest mała konkurencja- łatwo o nagrodę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odrzucają mnie takie okładki. Przyciąganie ludzi na siłę... tylko nie wiem, czy ktoś na to leci. :D Odrzuca mnie i już. Choćby nie wiem jak była dobra to nie sięgnę i nikt mnie nie przekona... :D

  Pozdrawiam Iza
  Niech książki będą z Tobą!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogromnie jestem ciekawa tej serii. Ale okładki mogłyby być ładniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chciałam przeczytać cała serię, ale ją odpuściłam. Teraz żałuję i zastanowię się nad zakupem:)

  OdpowiedzUsuń