sobota, 27 czerwca 2020

Majowy stosik książkowy~Witajcie kochani!

Przez pandemię koronawirusa rynek wydawniczy również na jakiś czas został zamrożony. Z tego też powodu, w kwietniu mojej biblioteczki nie zasiliła ani jedna książka. W maju sytuacja uległa poprawie i w moje ręce trafiło kilka powieści, które chciałbym Wam pokazać :)
Zapraszam na majowy stosik książkowy!

W minionym miesiącu moją biblioteczkę zasiliło aż 6 nowych powieści. Na całe szczęście pięć z nich już przeczytałam, dzięki czemu nie robią mi się zaległości :)

"Dziesięć tysięcy drzwi" oraz "Czego Ci nie mówię" otrzymałam od Wydawnictwa IUVI. Pierwszej z nich jeszcze nie czytałam, ale jestem jej bardzo ciekawa :) "Czego Ci nie mówię" to niezwykle trudna, ale wartościowa książka. Opowiada historie trzech dziewczyn które postanawiają wspólnie popełnić samobójstwo. Każda z nich zmaga się z trudnymi problemami, z którymi sobie nie radzi. Autorka podkreśla w tej (debiutanckiej!) powieści, że depresja to choroba jak każda inna. Jeśli jesteście ciekawi tej książki, to odsyłam Was do RECENZJI :)

"Ciche dni"  to egzemplarz recenzencki od Wydawnictwa Muza. Przyznam szczerze, że opis tej książki bardzo mnie zaintrygował. Pół roku nie odzywać się do swojej małżonki? Ciężko było mi sobie to nawet wyobrazić, dlatego też sięgnęłam po tę powieść. Jesteście ciekawi jakie wywarła na mnie wrażenie? W takim razie zachęcam do zerknięcia na RECENZJĘ :)

Od Wydawnictwa Muza otrzymałam również "To, co bliskie sercu". Zamówiłam sobie tą książkę głównie przez wzgląd na zawód głównej bohaterki. Cassie jest bowiem strażakiem :D Z czymś takim jeszcze nie miałam do czynienia, dlatego bez wahania ją zamówiłam. Powieść ta bardzo mi się spodobała, mimo iż zawierała kilka drobnych mankamentów. Jakich? Sprawdźcie sami --> RECENZJA :)

"Kolacja z Tiffanym" to egzemplarz, który otrzymałam w ramach współpracy z Wydawnictwem Burda Książki. Czytałam już kilka historii Agnieszki Lingas - Łoniewskiej i muszę przyznać, że miałam wobec nich mieszane uczucia. Nie mniej jednak "Kolacja z Tiffanym" okazała się być bardzo przyjemną komedią romantyczną. Więcej dowiecie się z RECENZJI :)

"Teściowe muszą zniknąć" to egzemplarz recenzencki od Wydawnictwa W.A.B. To moje pierwsze spotkanie z twórczością naszego rodzimego autora i muszę przyznać, że wypadło bardzo dobrze. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej od tej książce, to zachęcam do przeczytania RECENZJI :)


Czytaliście którąś z powyższych książek? :)
Jakie tytuły zasiliły Wasze biblioteczki w minionym miesiącu? :)


Girl from Stars


4 komentarze:

 1. Każdy z tych tytułów brzmi dobrze, zwłaszcza ten ze strazaczka... w ogóle jest takie słowo? O.o zapisze sobie, bo jestem mega ciekawa ❤️
  Pozdrawiam cieplusio!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa dwóch książek a mianowicie dziesięć tysięcy drzwi oraz kolacja z Tiffanym :D Czytałam wiele recenzji i czuję że mogłyby mi się spodobać :D
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny stosik. Czytałam Rogozińskiego :)

  OdpowiedzUsuń